Yılbaşı Pastası

Yılbaşı Pastası

Bir seneyi daha iyisiyle kötüsüyle geride bırakıyoruz demek istiyorum ama diyemiyorum ? Geriye doğru baktığımda hiç iyi birşey gelmiyor Ülkem için aklıma. Çocuk istismarı , kadına şiddet , bombalar, terör saldırıları, şehitlerimiz,  darbe ve bir sürü olumsuz kötü olay.? İnsan hayatı bu kadar değersiz mi oldu artık. Utanıyorum Türkiye de bu kadar olay olmasından. Hergün yeni bir olay duyup üzülüp ağlamaktan yorulduk artık.

Yeni yıla girmeye sayılı günler kaldı. Heyecanla bekliyorum 2017 ‘ yi. Yeni yıl demek temiz bir sayfa açmak demek benim için. Yeni umutlar, yeni hayaller,  güzel günler demek. Bu yüzden bir umutla bekliyorum yeni yılı, güzel günler yaşayalım,  üzüntü gözyaşları değil sadece mutluluk gözyaşları akıtalım.

Tüm dünyada barışın ve kardeşliğin olduğu, savaşların olmadığı, kadınımızın,  çocuğumuzun, insanımızın değerinin bilindiği yok yere katledilmediği, mutlu,  huzurlu, sağlıklı güzel bir yıl geçiririz inşallah. 2017 yılı 2016 yılının tüm kötülüklerini acılarını, üzüntülerini unuttursun, güzellikler getirsin inşallah.

Yeni yılınız kutlu olsun.